KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında ve sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş şekilde yapılmaktadır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılmaktadır.Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve küpajlı araç mevcuttur.

Uluslararası Taşıma yaptığımız ülkelerin gümrük kanunlarını bilen ve sürekli takip eden, taşıma yaptığımız bölgelerin dillerine hakim çalışkan personellerimiz ile sizlere kurumsal bir hizmet vermeyi ana hedef olarak belirleyen ekibimiz ile kazandığımız güveni her çalışmamızda pekiştirmekteyiz.Taşımacılık konularında kurumsal kimlikle hizmet vermekteyiz.

Yurtiçi ve Yurtdışı karayolu taşımacılığında çözüm ortağı olarak sektörde kısa sürede uzun yol kat eden BAKİLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Taşımalarının tamamını EURO3 ve EURO4 Motorlu Taşıtlar ile CMR konvansiyonu çerçevesinde ve Almanya’nın LUTZ CMR Sigortası kapsamında taşımalarını gerçekleştirerek sorumluluk bilincini müşterilerine hizmetinde de yansıtmaktadır.