HAKKIMIZDA
Firmamız BAKİLER 31.10.2001 tarihinde Fahri Baki ve Osman Baki tarafından kurulmuştur. Her geçen gün kendini yenileyerek Türkiye'den Avrupa'nın tüm ülkelerine ve Türkiye Cumhuriyeti içerisine, Ortadoğu ve Asya ülkelerine ihracatçı firmalara, ayrıca tüm Avrupa'dan Türkiye, Asya ve Ortadoğu ithalatçı firmalara verdiği sorumlu,seri ve güvenilir hizmet nedeni ile uluslararası nakliyat konusunda önder ve seçkin bir firma olarak yerini almıştır.

Teknolojinin en son olanaklarını her zaman kendi bünyesine adapte eden firmamız,hızla gelişen ve büyüyen araç filosu ile sizlere çok daha iyi hizmet verme amacındayız.

Firmamız kuruluşundan bu yana, deneyimli ve güvenilir profesyonel sürücüleri ile müşterilerinin en üst seviyede memnuniyetini hedeflemekte ve bu çizdiği yol doğrultusunda başarılı hizmetlere imza atmaya sizlerin desteği ile devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımızda standart belirleyen, müşterilerine değer yaratan ürün ve hizmetler sunan. Uluslararası Nakliyat, Depolama, Dağıtım Hizmetlerini, Saygılı Olarak, Güvenilir, Yenilikçi , Yaratıcı Kimliği Veren Bir Kuruluş Olmak.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek uluslar arası taşımacılık hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel nakliye şirketi olmak” tır.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimizin sıralamasında, müşterilerimize verdiğimiz hizmet, önceliğini daima koruyor. Bağlı bulunduğumuz çatı altındaki tüm şirketlerin kültürel özelliklerini ve güçlü yanlarını birleştirerek ortak bir güç oluşturmak.

Güvenilirlik.
Yüksek sorumluluk duygusu
Deneyim
Kalite bilinci
Sektörünü iyi tanıyan
Sürekli gelişim inancı
İş ahlakına bağlılık
Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan